• slider01.jpg
  • slider02.jpg

Neposredno prije početka sezone rukometa na pijesku potpisan je i sponzorski ugovor s tvrtkom SM-Sport, službenim zastupnikom i distributerom sportske marke JAKO.

Tvrtka SM-sport, službeni zastupnik i distributer njemačke sportske marke JAKO za sjeverozapadnu Hrvatsku i AKRP Detono Zagreb potpisali su sponzorski ugovor. Samim tim, naš klub će nastupati u opremi ovog renomiranog proizvođača koji je, usput rečeno, službeni dobavljač opreme mnoštvu klubova diljem Europe u raznim sportovima.

 

U svakom slučaju, možemo reći da je direktorica tvrtke SM-Sport gđa. Cingulin prepoznala entuzijazam i volju našeg kluba u nastojanju da što više populariziramo ovaj sport u Hrvatskoj te je iz tog razloga potpisan ugovor na dvije godine s mogućnosti nastavka suradnje.Za kraj samo možemo konstatirati da ćemo u slijedeće dvije godine biti JAKO lijepo opremljeni :)

Kontakt podaci

Akademski klub
rukometa na pijesku
Zagreb

Bitorajska 24
10000 Zagreb
Hrvatska

kontakt osoba:
Mladen Paradžik
GSM:
+385 95 8136 286
e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

..:: OSTALI KONTAKTI ::..

Prijava / Login

Pokrovitelji

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com. Implemented by nekra.net